Грошові бокси


Металевий ящик для зберігання готівки, встановлений поруч із касовим апаратом, – атрибут робочого місця касира у супермаркеті. В Івано-Франківську грошові бокси також використовуються у готелях, аптеках, закладах громадського харчування та в інших точках роздрібної торгівлі, оскільки це зручний спосіб зберігати готівку впорядковано і подалі від зловмисників.

Ящики для грошей Івано-Франківськ: особливості

Щоб гарантувати надійність та безпеку, ящики для грошей виготовляються з якісного металу та мають замок. Завдяки особливій конструкції бокс можна кріпити до столу, а його висувну частину – замикати на ключ. Порошкове напилення на поверхні металу запобігає появі подряпин, захищає від корозії та надовго зберігає охайний зовнішній вигляд ящика навіть попри його інтенсивну експлуатацію під час обслуговування численних клієнтів.

Залежно від конструкції, розмірів та призначення, ящик може:

  • мати до 10-15 окремих відсіків для банкнот та монет. Готівку можна розкладати за номіналами для швидкого обслуговування клієнтів;
  • підключатися до ПК, POS-терміналу чи касового апарату для автоматичного відкривання під час касових операцій;
  • мати різні кольори. Це дозволяє придбати в Івано-Франківську ящик для грошей, який зовні відповідає оформленню робочого місця касира.

Продаж грошових боксів у Івано-Франківську за низькими цінами

Компанія «Каском» продає торговельного обладнання. Ми створюємо рішення, які підвищують ефективність роботи закладів торгівлі та зменшують витрати на ведення бізнесу.

Замовте металевий ящик для грошей у компанії «Каском» і отримаєте:

  • найнижчі в Івано-Франківську ціни на грошові бокси;
  • швидку доставку продукції по місту, області чи в інші регіони України;
  • фірмову гарантію на обладнання та якісне сервісне обслуговування техніки.

Щоб придбати металевий ящик для зберігання готівки на касі, додайте товар до «кошика» на сайті або зателефонуйте за номером +38 (067) 34-36-333. Допоможемо підібрати модель, яка влаштує вас за розмірами, функціями і ціною.

У нас ви можете обрати зручні для вас способи оплати продукції та доставки товару: адресно (по Івано-Франківську та області) чи до найближчого до вас відділення «Нової пошти».