Оплата і доставка


oplatdostavka

ОПЛАТА:

У нашому інтернет-магазині Ви можете оплатити замовлення готівкою в момент отримання товару або онлайн, через платіжного агрегатора – Робокасса. Спосіб оплати вибирається в процесі оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині. Якщо хочете змінити спосіб оплати після оформлення замовлення, повідомте про це оператору інтернет-магазину, який зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

За допомогою Робокасса Ви можете оплатити замовлення самими різними способами. У Вашому розпорядженні всі поширені типи електронних грошей, широкий вибір терміналів оплати, оплата через банківські карти Visa і MasterCard, а також оплата за допомогою СМС з номерів Білайн і МТС.

Після вибору Робокасса в якості способу оплати замовлення у Вас буде 45 хвилин на вчинення платежу за допомогою будь-якого із способів, які пропонує Робокасса

 

ДОСТАВКА:

У нашому інтернет-магазині замовлення приймаються з 10:00 до 20:00 по буднях. У вихідні та святкові дні замовлення приймаються з 10:00 до 14:00 .

Доставка здійснюється кур’єрською службою або самовивозом.

Вартість доставки кур’єром по Україні можна розрахувати свмостійно на сайті Кур’єрської служби НоваПошта.

Для уточнення резерву товару при оформленні замовлення з самовивозом, будь ласка, дочекайтеся дзвінка оператора або телефонуйте за номером +38 (0342) 50-46-36.
Доставка товарів з нашого інтернет-магазину здійснюється на території Івано-Франківська без пересилання і використання поштових служб: