Товарні ваги


Точний облік товарів – одна з запорук успішної бізнес-діяльності. Для підприємців та організацій, які займаються роздрібною чи дрібногуртовою реалізацією харчової або сільськогосподарської продукції в Івано-Франківську, товарні ваги – один із основних робочих інструментів.

Щоб не сплачувати зайвого, купуючи в Івано-Франківську електронні товарні ваги, звертайтеся до компанії «Каском». Ми продаємо торговельне обладнання та впроваджуємо прогресивні технології й ефективні засоби обліку у сфері торгівлі. Наші клієнти – це склади, бази, оптові ринки та магазини торгівельних мереж, які самостійно фасують продукцію.

Сучасні електронні товарні ваги для вашого бізнесу

В компанії «Каском» – великий асортимент торговельного обладнання. Ви можете купити в Івано-Франківську товарні ваги, характеристики яких точно відповідатимуть вашим потребам.

Реалізуємо сучасні моделі вагового обладнання, які мають:

  • межі вимірювання до 300 кг. Підбір моделі за лімітом зважування та розміром платформи дозволяє придбати ваги, які допоможуть витрачати менше часу на обробку та фасування товарів;
  • електронне табло. Інформаційна панель із цифровою індикацією дає можливість швидко і точно зчитувати показники вимірювань;
  • порт RS232. Інтерфейс для підключення обладнання до комп’ютера необхідний для створення автоматизованої системи вимірювань та обліку продукції.

Окрім стандартного обладнання для нормальних умов експлуатації,  «Каском» реалізує в Івано-Франківську вологозахищені товарні ваги. Вони працюють за складних умов: на відкритому повітрі, у вологій чи запиленій атмосфері та в інших агресивних чи несприятливих для техніки середовищах.

Усе обладнання сертифіковане в Україні згідно з чинним законодавством, відповідає вимогам санітарних норм. Занесене до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

Продаж та сервісне обслуговування обладнання для торгівлі

Купуючи електронні товарні ваги в компанії «Каском», ви отримуєте:

  • офіційну гарантію від виробника обладнання;
  • професійну технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації техніки;
  • місяць безкоштовного сервісного обслуговування.

Зателефонуйте за номером +38 (067) 34-36-333. Ми допоможемо підібрати ваги, які відповідають вашим вимогам, та швидко доставимо обладнання у будь-яку точку України.