Liverdol LV-909

Cканер LV-909

1,701.00 грн.

  • USD: 63.00$
  • EUR: € 56.47

LV-909 – лазерний ручний сканер зчитує одномірні штрихкоди зі швидкістю 100 скан / с при глибині зони зчитування до 520 мм .. Може працювати в ручному і автоматичному режимі. Інтерфейси: USB, RS232.

Опис товару

LV-909 – бюджетний лінійний ручний сканер, що використовує в якості джерела світла лазерний діод 650 нм. Лазерна технологія сканування забезпечує високі якість і швидкість зчитування штрих-коду. Пошкоджені, нечіткі або неповні штрихкоди не є перепоною для цієї моделі сканера. Ви можете завжди бути впевненими в його безвідмовної роботи. Серед інших характеристик моделі варто відзначити широкий діапазон дальності зчитування (5-520мм) і кут сканування в 60 градусів.

Швидкість зчитування має величину 100 скан / с -. Це гідний показник для ефективної роботи касира навіть у години пік. Пристрій може працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі, підвищуючи тим самим пропускна здатність однієї каси, що може сприятливо позначитися на репутації закладу, бо відсутність черг – це завжди додатковий бонус до якості обслуговування. Для комфортної роботи в авторежимі сканер зручно розташувати на стійкій підставці, каторая безкоштовно поставляється разом з приладом.

Сканер LV-909 програмується під певні потреби клієнта. Так, наприклад, для користувачів облікової системи 1С важливо, що на даній моделі існує об’єктивна можливість налаштувати префікси і суфікси, які зможуть значно полегшити інтеграцію сканера в облікову систему.

Огляди

Відгуки відсутні.

Лише зареєстровані клієнти, які купили цей товар, можуть публікувати відгуки.