0

Про нас

Компанія ПП "Каском-плюс" - одна з небагатьох, хто брав реальну участь в становленні вітчизняного ринку IT-технологій. За два десятиліття "КАСКОМ" пройшла довгий шлях розвитку - від невеликої фірми, що займається впровадженням програмного забезпечення, до видного гравця на ринку комплексної автоматизації підприємств торгівлі та сфери послуг, продаж систем електронних платежів.

"Каском-плюс" завжди знаходиться в пошуку: кращих рішень, перспективних напрямків, унікальних ідей. Діяльність компанії націлена на впровадження прогресивних технологій та сучасного обладнання на підприємствах різних сфер діяльності: у банках і магазинах, аптеках і ресторанах, гіпермаркетах і бутиках, готелях та ігрових залах.

Щоб стати лідером сучасного ринку, мало мати хороший продукт. Потрібно створити оперативно і професійно працюючий сервіс. Добре розуміючи це, компанія активно розвиває свою сервісну службу, надаючи повний цикл сервісних послуг.

«Великий бізнес починається з малої автоматизації» - ця формула визначає не тільки мотивацію розвитку самої компанії, але і ті цілі, які «Каском-плюс» ставить перед собою в роботі зі своїми клієнтами, пропонуючи їм нові можливості, які обов'язково приведуть до успіху!

Наша адреса і контакти

Назва компанії: Приватне підприємство "Каском-плюс"

Назва магазину: КАСКОМ

Адреса офіс-магазину: Україна, 76006, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 172 а

Email: kascom@ukr.net

Телефони:
+38 (067) 343 63 33
+38 (099) 517 63 33
+38 (098) 517 63 33

Наші сертифікати