0

Договір публічної оферти

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Продавець – Приватне підприємство "Каском-плюс" (код ЄДРПОУ 32076772), адреса реєстрації: Україна, 76009, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Івана-Павла ІІ, будинок 19, офіс 1. Адреса магазину "КАСКОМ": Україна, 76006, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 172 а.

Покупець – будь-яка дієздатна та правоздатна юридична особа та/або фізична особа, яка акцептує дану публічну оферту (договір) на наведених нижче умовах.

Інтернет-магазин (сайт) — офіційний інтернет-магазин, оператором якого є Продавець, розташований за інтернет-адресою: https://kascom.com.ua/

Товар — об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу в Інтернет-магазині за допомогою розміщення у відповідному розділі Інтернет-магазину. Перелік Товарів, що продаються дистанційним способом, визначається Продавцем.

Замовлення – товар (товари), узгоджені Покупцем і Продавцем, щодо яких у Покупця і Продавця виникають взаємні зобов'язання на умовах даного договору публічної оферти.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 Цивільного кодексу України). Договір публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти), фізична або юридична особа, яка провадить акцепто ферти, стає Покупцем. Акцептом оферти є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цього Договору.

1.3. Продавець здійснює роздрібний продаж устаткування, витратних матеріалів та інших товарів через інтернет-сайт https://kascom.com.ua/ та за телефонами, вказаними на інтернет-сайті.

1.4. На умовах цього Договору зразком товару визнається матеріальний носій товарної позиції певного дизайну (зображення товару відповідно до артикулу на сайті).

1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

 

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1. Для оформлення замовлення Покупець здійснює автоматичну реєстрацію на Сайті.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом на Сайті та відправляє його Продавцю.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товару, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов'язується вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, а у разі замовлення доставки — також повну адресу доставки.

2.5. Покупець зобов'язується самостійно отримати товар у відділенні служб поштового зв'язку та / або доставки. Послуги служб поштового зв'язку та / або доставки оплачуються Покупцем, якщо Продавець не заявив безкоштовну доставку.

2.6. Покупець оплачує замовлення шляхом 100% передоплати на банківський рахунок Продавця.

 

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення через телефон і/або електронній пошті, погоджує (за необхідності) додаткові характеристики, комплектацію товарів і їх вартість.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товар згідно з отриманим замовленням, в кількості, цінами та термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів їх зразкам в каталозі. Заявлені на Сайті характеристики та зовнішній вигляд товару можуть не суттєво відрізнятися від зразків на сайті.

3.4. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, яка надається Покупцем при реєстрації.

3.5. Продавець не несе відповідальності за затримки з боку компанії, що надає послуги доставки товару.

 

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється лише по території України.

4.2 Доставка здійснюється до відділення служб доставки «Нова пошта», "Укрпошта", "Meest" або кур'єром по м. Івано-Франківськ на умовах оплати, викладених у п. 2.5 цього Договору.

4.3. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, встановлених правилами служб доставки. Проте, затримки в доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.4. При отриманні замовлення у відділенні служби доставки Покупець повинен перевірити посилку. Якщо в процесі перевірки виявлено недостачу, підміну або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

 

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1. Точна вартість товарів вказана в каталозі на Сайті. Покупець сплачує вартість товару у національній валюті — гривні на банківський рахунок Продавця.

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

 

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки замовлення.

6.2. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.

6.3. У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.

6.5. Доставка товарів Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами та коштом Продавця.

6.6. Неправильний догляд або нецільове використання товару, що призвело до його псування і/або зносу, не є заводським браком, і товари з такими дефектами до повернення не приймаються.

6.7. Гарантія не поширюється на порушення правил експлуатації, що вказані в паспорті обладнання. А також на:

6.7.1 Пошкодження:

необережне поводження — удари, падіння,

потрапляння всередину обладнання сторонніх предметів, речовин, рідин, комах,

побутові та зовнішні фактори — стихію, пожежу, стрибок напруги, гроза тощо,

використання нестандартних витратних матеріалів та запчастин.

6.7.2 Несправності:

термоголовки, зовнішнього блоку живлення,

лампи,

перехідників, шлейфів,

замків на відкривання грошового ящика,

зовнішніх портів СОМ, LPT, Video IN та Video OUT контролери. LAN, USB, PS/2, аудіо вихід, оскільки вихід з ладу цих пристроїв можливий тільки при неправильній експлуатації.

 

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення і / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Усі виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечку буде передано на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.